events


Registrations Listed by Event

De MEUTIE – 14 okt 2022

Event ID: 277

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
TIRIONS ORPHAtine_hebbelynck@hotmail.comFB2BetaaldAan de kassa08 sep 2022Pending
SUPERETTE DE BEVERpeter_hebbelynck@hotmail.com04744364512SponsorAan de kassa14 sep 2022Pending
SUPERETTE DE BEVERpeter_hebbelynck@hotmail.com04744364514Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Vanderasieren Pauljessie@speleers.be04786540344Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Meys Sabrinajessie@speleers.be04762835432Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Platteuw Dominiquemarcdebruyker@hotmail.com+324743062023Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
Devos Saartjemarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
Den Yzerjessie@speleers.be04738378796BetaaldBij de toeschouwer17 sep 2022Pending
Vandevijver Patriekjessie@speleers.be04782423453Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
LAUREZ NATALIEpeter_hebbelynck@hotmail.com04767020244BetaaldBij de toeschouwer18 sep 2022Pending
ROGIERS RONNYpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
CRAEYE SAMpeter_hebbelynck@hotmail.comFB1Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
DE CLERCQ RIKpeter_hebbelynck@hotmail.com04762171241SponsorBij de toeschouwer18 sep 2022Pending
DE CLERCQ RIKpeter_hebbelynck@hotmail.com04762171241BetaaldBij de toeschouwer18 sep 2022Pending
Hautekeete Georgesmarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
Verwee Steefmarcdebruyker@hotmail.com+324743062021Niet betaaldAan de kassa19 sep 2022Pending
Buckens Corryjessie@speleers.be04785715613Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Versluys Ilsejessie@speleers.be04776362337Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Pelikanen De Smet Kjessie@speleers.be04726490837Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
DELCOUR ELIpeter_hebbelynck@hotmail.comLid2Niet betaaldAan de kassa22 sep 2022Pending
VERMEERSCH ANTOINEpeter_hebbelynck@hotmail.comFB4BetaaldBij de toeschouwer22 sep 2022Pending
Penninck J Mariejessie@speleers.be04727606227Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
De Keyser Lucjessie@speleers.be04739342992Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Taratellajessie@speleers.be04956953772Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Vindevogel Herwinjessie@speleers.be04722307612Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Noterman Marcjessie@speleers.be04945095582Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 82 toeschouwers

Er zijn nog 138 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 21 okt 2022

Event ID: 283

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
DERIEMAEKER DONAATpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2SponsorAan de kassa14 sep 2022Pending
Arnaerts Barbarajessie@speleers.be04723890424Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Weyns Magdamarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
De Geyter Annemiejessie@speleers.be0923104503Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Douterloyne Patriekjessie@speleers.be04755168452Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Reyns Rudyjessie@speleers.be04712999962Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
De Smet Lucjessie@speleers.be04926906222Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
De Groote Willyjessie@speleers.be0556103014Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Vandriessche Lisettejessie@speleers.be0553095712Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Steverlinck Hendriekjessie@speleers.be0554554952Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
BOELAERT PATRICKpeter_hebbelynck@hotmail.com04753778773Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
DE PELSMAEKER PASCALEpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
JANSSENS CEDRICpeter_hebbelynck@hotmail.com04782168944BetaaldBij de toeschouwer19 sep 2022Pending
BEKAERT KATELIJNpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Couillez Ellenjessie@speleers.be04782423455Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Buckens Corryjessie@speleers.be04785715613Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Bousson Martinjessie@speleers.be04745345003Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
VINILUXpeter_hebbelynck@hotmail.com04792397312SponsorBij de toeschouwer22 sep 2022Pending
Selie Marcjessie@speleers.be04864422012Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
De Pypere Dannyjessie@speleers.beanoniem2Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Lecompte marnickjessie@speleers.be04753042533Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 56 toeschouwers

Er zijn nog 164 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 15 okt 2022

Event ID: 284

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
VAN DEN BROECKE KURTpeter_hebbelynck@hotmail.comFB5Niet betaaldAan de kassa08 sep 2022Pending
LAUWEREYS FILIPpeter_hebbelynck@hotmail.com04916193773Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Torrez Mariojessie@speleers.be04974803402Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
VERCRUYSSEN WENDYtine_hebbelynck@hotmail.comFB7BetaaldBij de toeschouwer14 sep 2022Pending
Verleyen Dirkjessie@speleers.be04777228315Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Speleers Nicoilse@speleers.be04777228313BetaaldBij de toeschouwer14 sep 2022Pending
LAUWEREYS FILIPpeter_hebbelynck@hotmail.com04916193771Niet betaaldAan de kassa15 sep 2022Pending
Meirhaeghe Ericjessie@speleers.be04860546472Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Van Keytsman Filipjessie@speleers.be0552393262Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Rousseau Petramarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
VAN RENTERGEM FRANKpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
VANDEN BORRE DIETERpeter_hebbelynck@hotmail.com04782168943BetaaldBij de toeschouwer19 sep 2022Pending
PLETS ELSpeter_hebbelynck@hotmail.com04782168943BetaaldBij de toeschouwer21 sep 2022Pending
De Bruyker Moniquemarcdebruyker@hotmail.com+324743062026Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Claus Wernerjessie@speleers.be0554951772Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Schietecatte Mariojessie@speleers.be04957306143Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Stoelzaad Alainjessie@speleers.be04715212117Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
De Clercq Dirkjessie@speleers.be04753041933Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
MaheurRafaeljessie@speleers.be04742482374Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
DE Bruycker Sabinejessie@speleers.be04752327532Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 67 toeschouwers

Er zijn nog 153 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 22 okt 2022

Event ID: 285

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
De Poorterejessie@speleers.be04986087564Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Baele Anjajessie@speleers.be0556170142Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Biesmans Beajessie@speleers.be04954327176Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
DE BLEECKERE STEVENpeter_hebbelynck@hotmail.comLid3Niet betaaldAan de kassa15 sep 2022Pending
VERHASSELT ERICpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa15 sep 2022Pending
Putman Christianejessie@speleers.be0553175793Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
Van Dorpe Ludojessie@speleers.be04782423452Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
De Wulf Ericmarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
DEBRUYNE GWENDOLINEpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
VAN HEUVERSWYN EDDYpeter_hebbelynck@hotmail.com0553003204Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
MARIJNS ISABELLEpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa19 sep 2022Pending
Rombout Erwinjessie@speleers.be0938486432Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Meulewater Donaldjessie@speleers.be04782638463Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
De Groote Brigittejessie@speleers.be0939149852Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Bovyn Johanjessie@speleers.be04758753681Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Goevaerts Robbyjessie@speleers.be04911427893Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 43 toeschouwers

Er zijn nog 177 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 16 okt 2022

Event ID: 286

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
DE RIJCKE FANNYpeter_hebbelynck@hotmail.comFB3Niet betaaldAan de kassa08 sep 2022Pending
HEBBELYNCK DENISpeter_hebbelynck@hotmail.com055/31.50.6410BetaaldBij de toeschouwer08 sep 2022Pending
PLASMANS LIEVENpeter_hebbelynck@hotmail.com04782168942Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
VINDEVOGEL LUCpeter_hebbelynck@hotmail.comFB8Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Noppe Yvesjessie@speleers.be0553865472Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Arnou Edithjessie@speleers.be04961088383Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
LAMBERT EMMANUELpeter_hebbelynck@hotmail.com04865363492BetaaldBij de toeschouwer15 sep 2022Pending
Welvaert Chrismarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
SEIGNEUR STEVEpeter_hebbelynck@hotmail.com04867050182BetaaldBij de toeschouwer18 sep 2022Pending
BOSTYN MARLEENpeter_hebbelynck@hotmail.comFB4Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
Welvaert Chrismarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
Mylene Valeriejessie@speleers.be04782423453BetaaldBij de toeschouwer21 sep 2022Pending
Vandercruysen Nicjessie@speleers.be04685857124Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Crous Bredenejessie@speleers.be0593245464Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Collaert Leontinejessie@speleers.be04951103041Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Roman Ericjessie@speleers.be04790967622Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
De Cuypere J Pierrejessie@speleers.be04739206802Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Broways Lucjessie@speleers.be04782423456BetaaldBij de toeschouwer23 sep 2022Pending
Dhaene Kathleenjessie@speleers.be09264478434BetaaldBij de toeschouwer23 sep 2022Pending
Taratellajessie@speleers.be04956953772Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Rouwens Hildejessie@speleers.be04782423458Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 76 toeschouwers

Er zijn nog 144 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 23 okt 2022

Event ID: 287

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
GEIREGAT GUYpeter_hebbelynck@hotmail.com04792177614Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
De Bock Hendriekjessie@speleers.be04796871014Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Vindevogel Rolandjessie@speleers.be04961088384Niet BetaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Van OOst Leintjejessie@speleers.be04734446072Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
NOBELS CLAUDINEpeter_hebbelynck@hotmail.comFB5BetaaldBij de toeschouwer15 sep 2022Pending
Dhont Marleenmarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
Dekens Gomarjessie@speleers.be0556042234Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
De Smet Kurtjessie@speleers.be04834312832Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
KWAMARANTpeter_hebbelynck@hotmail.com04850726226Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
De Gussem Claudinejessie@speleers.be04732213937Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Lommelei Sabinejessie@speleers.be0694540402Niet betaaldAan de kassa21 sep 2022Pending
Aernaut Marceljessie@speleers.be04862128382BetaaldBij de toeschouwer21 sep 2022Pending
Lyppens Waltermarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Roeland Ritamarcdebruyker@hotmail.com+324743062022Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Algoet Anniemarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 56 toeschouwers

Er zijn nog 164 plaatsen beschikbaar


De MEUTIE – 20 okt 2022

Event ID: 288

Naam toeschouweruw Email AddressTelefoonnr toeschouwerHoeveel plaatsen ?Niet betaald Aan de kassa Date SentPayment
Van Welden Ingejessie@speleers.be04783314842Niet betaaldAan de kassa14 sep 2022Pending
Debbaut Corinemarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa16 sep 2022Pending
Vandergraccht Dianajessie@speleers.be04754464882Niet betaaldAan de kassa17 sep 2022Pending
De Visscher Marcjessie@speleers.be0553171343BetaaldBij de toeschouwer17 sep 2022Pending
DE CLEENE KEVINpeter_hebbelynck@hotmail.comFB4Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
HEYSE JERRYpeter_hebbelynck@hotmail.comFB2Niet betaaldAan de kassa18 sep 2022Pending
Toneelatelier Laarnemarcdebruyker@hotmail.com+324743062024Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Ketsman Peterjessie@speleers.be04966749371Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Pieters Rudyjessie@speleers.be04739987902Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
De Bleeckere Annettejessie@speleers.be04957306141Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Engels Sylvainjessie@speleers.be04957306142Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Heyse Yvettejessie@speleers.be04782423452BetaaldBij de toeschouwer23 sep 2022Pending
Van Maeleghem Sylviejessie@speleers.be04840255752Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Ketsman Peterjessie@speleers.be04966749371Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Provost Lucjessie@speleers.be04745080812Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Reynaert Francisjessie@speleers.be04760866314Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Keppens Samjessie@speleers.be04494663062Niet betaaldAan de kassa23 sep 2022Pending
Er komen al 40 toeschouwers

Er zijn nog 180 plaatsen beschikbaar


Send report to this email address: